Jak aplikować na dostępne stanowisko?

Na początku wejdź na stronę Viatris.com/careers i wybierz lokalizację, w której chcesz zacząć pracę. W niektórych lokalizacjach możesz wyszukać dostępne stanowiska i starać się o nie on-line. W niektórych przypadkach możesz otrzymać monit o przesłanie życiorysu/curriculum vitae (CV) rekruterowi pocztą elektroniczną. W takim przypadku zamieść opis stanowiska, na którym chcesz pracować. Rekruter skontaktuje się z Tobą, jeśli Twoje kwalifikacje są odpowiednie, aby rozpocząć pracę na dostępnym stanowisku.

Skąd wiadomo, że mój życiorys/CV zostało odebrane?

Jeśli ubiegasz się o stanowisko w Ameryce Północnej, Indiach lub w jednej z konkretnych lokalizacji w Europie, otrzymasz automatyczną, wygenerowaną przez system wiadomość e-mail o potwierdzeniu odbioru podania o pracę. W pozostałych lokalizacjach rekruter skontaktuje się z Tobą, jeśli Twoje kwalifikacje są odpowiednie, aby rozpocząć pracę na dostępnym stanowisku.

Jak często dostępne stanowiska w firmie są aktualizowane na stronie internetowej?

Nasza lista dostępnych stanowisk jest aktualizowana często, zwykle codziennie, gdyż stanowiska są tworzone lub zwalniają się zależnie od potrzeb. Zachęcamy do częstego zaglądania na stronę internetową. Dzięki temu masz większą szansę znaleźć stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom.

Przyszła do mnie podejrzana wiadomość od osoby, która twierdzi, że jest rekruterem spółki Viatris. Jak mogę zweryfikować tożsamość osoby?

Niestety oszustwa tego typu zdarzają się, dlatego zachęcamy osoby ubiegające się o pracę do ochrony danych osobowych. Wystarczą proste kroki, np. weryfikacja, czy numer telefonu lub adres e-mail rekrutera należy do spółki. Możesz także na stronie internetowej karier sprawdzić, czy są dostępne wolne stanowiska, do których odwołuje się osoba. Rekruterzy spółki Viatris nigdy nie proszą o dane bankowe ani z karty kredytowej w ramach rekrutacji. Jeśli uważasz, że osoba podszywa się pod rekrutera, skontaktuj się z lokalnymi organami ścigania.

Jak osoby niepełnosprawne mogą ubiegać się o pracę?

Spółka Viatris to pracodawca równych szans. Robimy wszystko, aby zapewnić równe szanse ubiegania się o pracę oraz awansu dla osób niepełnosprawnych. Jeśli potrzebujesz wsparcia w rekrutacji online z powodu niepełnosprawności, napisz na adres e-mail lub zadzwoń pod numer +1.877.695.2647, aby uzyskać wsparcie biura obsługi HR. Pamiętaj, że nasze biuro obsługi nie informuje w zakresie statusu poszczególnych podań.

Czy mogę przesłać pocztą elektroniczną lub doręczyć moje CV bez ubiegania się o konkretne stanowisko?

Jeśli interesuje Cię rozwój kariery w spółce Viatris, koniecznie utwórz profil ogólny na stronie internetowej dotyczącej karier. Twój profil zostanie dopasowany do stanowisk dostępnych w przyszłości na podstawie umiejętności i doświadczenia. Rekruterzy spółki Viatris nie przyjmują osobiście CV, o które wcześniej nie prosili.

Jak mogę usunąć wszystkie dane wniosku z bazy danych i/lub wycofać się z procesu rekrutacji na stanowisko?

Skontaktuj się z biurem obsługi HR i poproś o wsparcie.